+90 216 475 00 34 | +90 212 565 25 26
bilgi@adelsis.com

Adelsis17 yılık iş tecrübemiz ve ahlakımızla elektronik güvenlik sistemleri sektörüne hizmet vermiş takım arkadaşlarının oluşturduğu dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.
Güvenlik Sistemleri sektöründeki gelişen teknoloji ve ihtiyaçların farkında bir ekip olan Adelsis Güvenlik Sistemleri,müşteri memnuniyetini ana hedef belirlemiştir.
Bireysel ve sektörel olarak hizmetlerini üstlendiğimiz firmaların, tüm ihtiyaçlarına cevap vererek, asıl faaliyet konularına odaklanmalarını sağlamaya çalışmaktayız.
Müşterilerimizin yeni teknolojilere dair gereksinimlerini,kalite ve sürekli hizmet bakış açısıyla,maksimum ekonomik yaklaşımlarını karşılamada tecrübeli bir firmayız.
Bilgi birikimimiz ve çekirdekten yetişme tecrübemiz ile, müşterilerimize artan rekabet ortamında verimlilik, güç ve değer katacak tüm yenilikçi teknolojiler ile hizmet etmek temel hedefimizdir.

Neden Adelsis ?
Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyeti için çalışır.
Müşterileri ihtiyaçlarına uygun hızlı, etkili , alternatifli ve kalıcı çözümler sunar.
Sürekli gelişmekte olan teknolojinin takipçisi çalışkan dinamik ve yenilikçi bir ekibe sahiptir.
Bu güne dek hizmet ettigimiz müşterilerimizde olduğu gibi, bundan sonraki hizmet edecegimiz musterillerimizde de olumlu referans olmak amacımızdır.

Kalite Politikamız ;
Eski zamanların saygı ve güvenini , yeni zamanın teknolojisiyle sunarak, koşulsuz  müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.
Memnuniyetlerini dostlarına referans ile gösteren müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Misyonumuz;
Müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve hizmet beklentilerini günümüz şartlarında karşılamak.
Müşterilerimizin iş potansiyeli doğrultusunda memnuniyetlerini artırmak,
Mevcut teknolojimiz ve şartlarımız ile faaliyet alanlarımızın gelişimine ayak uydurmak, ve son teknoloji şartlarını müşterilerimize sağlamak,

Vizyonumuz;

Her zaman dürüstlük ve iş ahlakını ön planda tutmak,
Müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak,
Sürekli değişen teknolojiye uyum sağlamak,
Çalışmalarımızda her zaman daha iyiyi hedeflemektir.